Tipy na hezké adventní věnce

Adventní věnec je jedním z hlavních symbolů blížících se Vánoc. Obvykle má podobu věnce ze jehličnatých větví ozdobeného 4 svícemi a slouží k symbolickému odpočítávání čtyř týdnů adventu. Každou adventní neděli se zapaluje další svíčka.
Adventní věnec si můžete vyrobit sami nebo ho můžete koupit hotový. V prodeji najdete širokou nabídku adventních věnců. My jsme pro Vás připravili pár tipů na hezké adventní věnce, která si můžete koupit v pohodlí z domova přes české internetové obchody.

Vánoční adventní věnec - bílý

Vrba je nabílená. Ozdobený mašlemi. Nalepené skořice, přírodní materiály i 4 stříbrné ozdůbky a filcové vločky. Bílé svíčky i držáčky.
Vánoční adventní věnec lze pořídit v e-shopech.
Porovnat ceny >>Adventní věnec Hvězdy

Netradiční dřevěné provedení dodáváme včetně svíček Netradiční dřevěný advetní věnec Hvězdy udělá radost každé rodině ve svátečním čase. Snímatelné jedličky jsou uvnitř vyzdobeny bohatě vyřezanými vánočními motivy.
Adventní věnec Hvězdy lze pořídit v e-shopech.
Porovnat ceny >>Závěsný adventní věnec s ozdobami
Závěsný adventní věnec s ozdobami. Klasické adventní věnce byly dříve nad stůl zavěšovány na stuhách, ale postupem času se přemístily na svátečně upravené stoly.
Závěsný adventní věnec s ozdobami lze pořídit v e-shopech.
Porovnat ceny >>Adventní věnec Nival
Adventní věnec NIVAL o rozměru 30 cm. Každý kus je originál, možnost mírných odchylek. Tvoří ho tilazia (mech), 4 ks stříbrné svíčky, 4 ks podložek pod svíčku, větev trnové koruny, bílé a stříbrné přízdoby)
Adventní věnec NIVAL lze pořídit v e-shopu.Velký adventní věnec v červené barvě s šiškami a skořičí
Velký adventní věnec v červené barvě s šiškami a skořičí. Na adventním věnci jsou čtyři skleněné misky pro umístění svíček do průměru 3,5 cm.
Adventní věnec lze pořídit v e-shopu.


Pokud máte zájem o spolupráci, chcete upozornit na zajímavý produkt nebo nabídku,
pak nás neváhejte kontaktovat emailem na info@stastneavesele.cz.

*****