Vánoce 2014 – malý dárek pro každého bez rozdílu zdarma

Už teď v říjnu se těšíte na Vánoce? Vaše radost se určitě ještě znásobí, když si uvědomíte, že samotný rok 2014 pro Vás připravil malý dárek. Tento dárek je zdarma a pro každého bez rozdílu.
Rok 2014 nám totiž v kalendáři nadělil dlouhé Vánoce - Štědrý den bude ve středu, Boží hod vánoční ve čtvrtek a svátek svatého Štěpána v pátek. A pak následuje víkend, tzn. pětidenní volno. Stačí když si na Vánoce ušetříte v práci dva dni dovolené a využijete ji na pondělí 22.12 a úterý 23.12 a v okamžiku máte k dispozici 9 dní volna.
Někdo rád tráví dovolenou na stejném místě v rodinném kruhu a někdo by možná uvítal možnost využít víc než týden volna na vánoční dovolenou na lyžovaní v Alpách nebo exotický zájezd s oslavou Štědrého dne na pláži u moře.
Dle hodnocení v recenzích hotelů rozhodně nebudete zklamaní pokud se rozhodnete pro vánoční lyžovačku v prestižní lokalitě ve městě Pinzolo v severní častí italských Alp a pobyt v hotelu Canada. Druhým nejlépe hodnocením v Alpách je hotel Daxer, který se nachází v oblasti Kaprunu v rakouských Alpách a jenom 2 km vzdálen od známého turistického centra Zell am See. Několik dalších tipů na vánoční lyžovačku v Alpách přinášíme v samostatném příspěvku – Vánoce 2014 – vánoční lyžarský týden v Alpách
V případě, že se rozhodnete pro vánoční pobyt u moře v recenzích hotelů vychází s výborným hodnocením komplex Movenpick nacházející se v egyptské Hurghadě. Další možnost s nejlepším hodnocením klientů je rezort Merru Island na Maledivách - malebný, dlouhý a zelený ostrov s oslnivě bílou pláží… Několik dalších tipů na vánoční pobyt u moře přinášíme v samostatném příspěvku – Vánoce 2014 – vánoční týden v ráji u moře.


Pokud máte zájem o spolupráci, chcete upozornit na zajímavý produkt nebo nabídku,
pak nás neváhejte kontaktovat emailem na info@stastneavesele.cz.

*****