Vánoce 2014 - meteostanice jako dárek pod stromeček pro každého

Meteostanice jsou vhodným dárkem k Vánocům pro každého - hodí pro strýčky, babičky, dědečky i kamarády a známé. Informace o počasí sleduje každý z nás a někdy má člověk pocit, že informace, které se dozvídá z hlášení profesionálních meteorologů se liší od aktuální situace v jeho regionů. Meteostanice představují jednoduchý způsob jak informace porovnat. Je to tedy dárek, který neskončí v šuplíku a vaši blízcí jej budou mít neustále na očích.
Domácí meteostanice není pouze teploměr. Sice stejně jako teploměr změří teplotu venku a ve vaši domácnosti, ale ze sesbíraných údajů vypočítává předpověď počasí, kterou můžete pak porovnat s oficiálně publikovanou předpovědi meteorologů. Výrobci nabízejí meteostanice s různou výbavou. Kromě venkovní teploty měří také vlhkost vzduchu, barometrický tlak, teplotu uvnitř místnosti, některé modely také východ a západ Slunce i Měsíce, fáze Měsíce. Moderní meteostanice jsou nabízené v různých barevných a designových převedeních.
Nejoblíbenější jsou dle nejnavštěvovanějšího vyhledávače zboží značky Sencor, EMOS, Hyundai a Oregon.
Tady jsou TOP 3 produkty:

Společným požadavkem pro správnou funkci předpovědi počasí je u všech domácích meteorologických stanic použití čidla pro měření atmosférického tlaku. Pokud přístroj takovéto čidlo nemá, pak nelze předpokládat správnou funkci a jde jen o předražený budík s teploměrem.Tady jsou TOP 3 produkty s barometrem:

Pokud máte zájem o kvalitní poloprofesionální meteorologickou stanici pak doporučujeme značky TFA nebo Garni:


Pokud máte zájem o spolupráci, chcete upozornit na zajímavý produkt nebo nabídku,
pak nás neváhejte kontaktovat emailem na info@stastneavesele.cz.

*****