Vanoce 2014 - nejlepší dámske parfémy pod stromeček

Parfém patří mezi jeden z nejvíc oblíbených dárků, Hezká vůně udělá radost každé ženě. Na internetu je možné najít množství rad a průvodců, jak parfém vybírat. Můžete najít a nastudovat množství informací jak vybírat vůni dle barvy, rodokmenu, komponenty, osobnosti a podobně. Všechno jsou to zajímavé informace, které člověku rozšíří obzor, ale pro výběr nijak zásadně nepomůžou. Jednodušší cestou a také smysluplnější je snažit se získat informace přímo u osoby, které dárek kupujeme.
Překvapení v podobě úplně nové vůně je vždycky tak trochu loterií. Nejjednodušší cestou je nákup vůně, kterou již žena používá nebo někdy v minulosti použila a byla spokojena. Další cestou je vybrat si některou z oblíbených osvědčených vůni a nenápadně vysondovat jaký by měla úspěch.
V našem krátkém přehledu Vám představíme vůně, které se těšili největší oblibě spotřebitelů v minulém roce. Přehled je sestaven podle počtu uživatelů, kteří o produkt projevili zájem v internetových obchodech, podle počtu nákupů v internetových obchodech a celkového hodnocení uživatelů.
Nejlepší ženskou vůni dle hodnocení spotřebitelů v ČR za minulý rok je parfémovaná voda Lanvin Eclat D´Arpege, která dle popisu spojuje v sobě svěžest šeříku a zřetelný tón lístků sicilského citrónu, osvěžující a příjemnou. Množství pozitivních recenzí na internetu svědčí o velké oblibě, ale také spokojenosti zákazníku. Je kvalitní stačí aplikovat jednou a celý den příjemně voní - čistá, svěží, nevtíravá.

Další oblíbenou vůni je Calvin Klein Euphoria. Prodejci ji charakterizují jako opojnou orientální vůni plnou exotického ovoce a svádivých květin, s bohatým smetanovým podpisem. Na začátku vás zaujme aroma granátového jablka a zelených tónů. V srdci zatepe černá orchidej spolu s něžným lotosovým květem. Zakáznici v recenzích upozorňují, že se jedná o silnou a hutnou vůní - stačí jen málo je silná, krásně se rozloží.
A třetí nejlíp hodnocená je Dolce & Gabbana Light Blue. Dle popisu se jedná o senzační parfém, ohromující a neodolatelný jako radost ze života. Okouzlující a fascinující vůně plná šarmu a ženské svůdnosti. Průzračnou vůni bambusu, v jejím srdci, doplňuje jasmín a bílé růže. Poté rozpoznáte specifickou vůni pižma, přinášejícího pocit všudypřítomné svěžesti, cedru a svůdné ambry. Light Blue je osvěžující vůně vhodná především na léto.

A na závěr ještě jedna specialitka - popřemýšlejte o značce Channel. Parfém Chanel No.5 se často označuje jako nejslavnějšího parfému všech dob. Je synonymem luxusu a stále patří do top 10 nejprodávanějších vůní světa.


Pokud máte zájem o spolupráci, chcete upozornit na zajímavý produkt nebo nabídku,
pak nás neváhejte kontaktovat emailem na info@stastneavesele.cz.

*****