Vánoce 2014 - spoločenské hodinky jako hezký dárek k Vánocům

Hodinky v dnešní době už nejsou pořizované jenom z ryze praktických účelů pro zjištění přesného času. Dnes už existuje množství jiných zařízení, který čas zobrazují a informace o přesném čase nás doprovází na každém kroku. Hodinky jsou dnes stále víc vnímaný jako zajímavý módní doplněk a indikátor vkusu. Na trhu je velké množství různých výrobců a zorientovat se v nabídce není nijak jednoduché. Proto pořizování hodinek jako dárek k Vánocům může být někdy opravdovou výzvou. Hodinky jsou ale pozorným dárkem, který ocení muži i ženy. Prvním krokem pří výběru je zamyslet se nad účelem nebo prostředím kde se budou hodinky používat. Asi nejvíc oblíbené jsou sportovní hodinky. Pokud jste se rozhodli pro sportovní hodinky doporučujeme si přečíst příspěvek Vánoce 2014 - sportovní hodinky jako hezký dárek k Vánocům. Pro společenské události se ovšem sportovní hodinky moc nehodí, tam je lepší se podívat na elegantní, luxusní nebo módní hodinky. Hodinkám, které nemusí snášet extrémní zátěž, ale mají spíš sloužit jako módní doplněk se budeme dál věnovat v tomto příspěvku.

Výběr společenských hodinek není tak jednoduchý jak je tomu u hodinek sportovních, kde nás spíš zajímají funkce a pohodlí. Společenské hodinky reprezentuji víc vaši osobnost, váš vkus. Často se zapomíná, že hodinky se nám nemají jenom líbit ale měli by ladit taky se stylem oblékaní. Pokud jsou určeny pro ženu a pro společenské události, pak by se měli ladit s náhrdelníkem, náušnicemi a šaty.

Obecně největší oblibě v tomto segmentu se u zákazníků těší hodinky značek Casio a Festino.

Tady jsou TOP 3 společenské dámske hodinky podle nejnavštěvovanějšího vyhledávače zboží:

Hodinky jsou taky často využívaný na prezentaci společenského postavení. Pokud jste fajnšmekr a hledáte něco skutečně originálního s nezaměnitelným dizajnem pak popřemýšlejte o legendární značce Omega nebo hodinkách značky Rado.

Jěště pro doplnění TOP 3 společenské pánske hodinky podle nejnavštěvovanějšího vyhledávače zboží:

A tip na reprezentatívni hodinky pro muže:


Pokud máte zájem o spolupráci, chcete upozornit na zajímavý produkt nebo nabídku,
pak nás neváhejte kontaktovat emailem na info@stastneavesele.cz.

*****