Vánoce 2014 - sportovní hodinky jako hezký dárek k Vánocům

Hodinky v dnešní době už nejsou pořizované jenom z ryze praktických účelů pro zjištění přesného času. Dnes už existuje množství jiných zařízení, který čas zobrazují a informace o přesném čase nás doprovází na každém kroku. Hodinky jsou dnes stále víc vnímaný jako zajímavý módní doplněk a indikátor vkusu. Na trhu je velké množství různých výrobců a zorientovat se v nabídce není nijak jednoduché. Proto pořizování hodinek jako dárek k Vánocům může být někdy opravdovou výzvou. Hodinky jsou ale pozorným dárkem, který ocení muži i ženy. Prvním krokem pří výběru je zamyslet se nad účelem nebo prostředím kde se budou hodinky používat. Asi nejvíc oblíbené jsou sportovní hodinky, kterým se budeme dále v příspěvku věnovat. Pro společenské události se ovšem sportovní hodinky moc nehodí, tam je lepší se podívat na elegantní, luxusní nebo módní hodinky – doporučujeme si přečíst příspěvek Společenské hodinky jako hezký dárek k Vánocům.

Pokud hledáte hodinky, které budou pohodlné na nošení, z odolných materiálů, vhodné na každodenní nošení, sportování, turistiku pak budou pro váš výběr nejvhodnější sportovní hodinky. Sportovní hodinky jsou takřka vždy osazené strojkem quartz, který je velmi přesný a většinou je napájen baterií. Na zobrazovaní času se nejčastěji používá displej, který kromě času ukazuje taky další hodnoty. Jedná se různé víc nebo měně pokročilé funkce, které k sportovním hodinkám patří a které taky určují jejich cenu. Klasikou jsou pokročilé stopky, budík, kalendář, ale dražší modely nabízejí taky kompas, výškoměr nebo tlakoměr.

Obecně největší oblibě v tomto segmentu se u zákazníků těší hodinky značek Casio a Festino.

Tady jsou TOP 3 sportovní pánské hodinky podle nejnavštěvovanějšího vyhledávače zboží:

Pokud jste fajnšmekr a hledáte něco skutečně originálního s nezaměnitelným dizajnem pak popřemýšlejte o legendární značce Omega nebo hodinkách Tag Heuer.

Vybírat můžete taky speciální sportovní hodinky, které jsou přizpůsobené pro ženy - TOP 3 sportovní dámské hodinky podle nejnavštěvovanějšího vyhledávače zboží:

Dizajnérsky zajímavé sportovní hodinky pro dámy:


Pokud máte zájem o spolupráci, chcete upozornit na zajímavý produkt nebo nabídku,
pak nás neváhejte kontaktovat emailem na info@stastneavesele.cz.

*****