Vánoce 2014 – zážitek jako dárek pod stromečkem pro muže

V době, kdy lidé nejčastěji vyhledávají překvapení pro své blízké a známé mezi regály hypermarketů, Vás možná napadlo přijít s něčím originálním. Co tak zkusit něco na co se jen tak nezapomene. Klasických dárku mají lidé spoustu, ale co tak připravit pro své blízké pod stromeček něco, co jim nikdo jen tak nevezme. Zážitky jsou něco co si člověk pamatuje celý život. Zážitkům, jejich prodeji a přípravě pro klienty se v ČR věnuje několik firem a nabízejí širokou škálu zážitků, na které jenom tak nezapomenete.
Mezi nejvíc oblíbené zážitky u mužů patří jízdy sportovním autem, prostě zažít dávku adrenalinu přímo na okruhu. Popřemýšlejte nad dárkem - Jízda ve FERRARI 458 Italia.  Sen každého muže - 490 koňských sil, z 0 na 100 kilometrovou rychlost za 3,9 s a maximální rychlost až 315 km/h. Ferrari je vůz, ve kterém si přeje sedět každý. Ne každému se to ale splní. Z hodnocení recenzenta, který jízdu absolvoval: "Opravdu zážitek na celý život, pokud nevlastníte podobně rychlé auto. Stačí bohatě jedno kolo, zážitek je pak intenzivnější. Škoda, že jedna netrvá o pár vteřinek déle nebo není zde jedna delší rovinka, kdy člověk vytáhne opravdu téměř maximálku."
Hitem posledních dvou let mezi adrenalinovými zážitky je flyboarding. O co se jedná? Je to jako na snowboardu: akorát se vznášíte několik metrů nad vodou. Kdo nezažil, nepochopí. Flyboarding funguje na bázi cirkulace vody, kdy je hadice zapojená za turbínu silného vodního skútru, která do hadice vhání obrovské množství vody, a ta vás následně svou silou vznese až do výšky 9 m. Samotný let koordinujete pouze nohama připevněnýma k prknu flyboardu, stačí tedy jen udržet rovnováhu.
Flyboarding nabízí hned několik agentur, stačí jenom porovnat cenu a vybrat si pro Vás nejlepší nabídku - aktuální cena Flyboarding v českých e-shopech


Pokud máte zájem o spolupráci, chcete upozornit na zajímavý produkt nebo nabídku,
pak nás neváhejte kontaktovat emailem na info@stastneavesele.cz.

*****