Vánoce 2016 - nejprodávanější stavebnice LEGO

U vánočních dárků pro nejmenší se dlouhodobě těší velké oblibě stavebnicový systém vyráběný dánskou rodinnou společnosti LEGO. Malé legové kostičky se těší oblibě u dětí a taky jejích rodičů už mnoho let. Při výběru vhodného typu stavebnice hrají samozřejmě svoji roli preference dítěte a taky jeho věk. Při výběru vhodného modelu však doporučujeme hledět nejen na věk doporučený výrobcem, ale samozřejmě také na zručnost a schopnosti dítěte.

Speciálně pro nejmenší děti – předškoláky – ve věku 1,5 – 5 let – je určena řada LEGO DUPLO. Kostky jsou dvakrát menší než standardní kostky a jsou tedy vhodné pro drobné ruce děti. Největší oblibě se těší vláčky a všechno kolem nich.

Tady je přehled TOP 5 produktů z kolekce LEGO Duplo.

Top Stavebnice Lego

Donedávna bylo LEGO spíš doménou kluků, ale poslední roky se snaží LEGO zaměřit svou pozornost taky na holky a připravuji speciální řadu pro holky, tzv. LEGO friends. Oblíbené jsou zvířátka, domečky nebo třeba pekárny. LEGO určené speciálně pro holky se pozná taky podle růžového boxu.

Tady je přehled TOP 5 produktů z kolekce LEGO Friends.

Top 5 Stavebnice Lego Friends

Pro starší děti od 5 let jsou pak určeny řady jako je Lego City, nebo pro ještě o něco starší řady Technic, Creator nebo Star Wars. Tady jsou už léto oblíbenou klasikou hasičská nebo policejní stanice.

Top Stavebnice Lego pro školáky


Pokud máte zájem o spolupráci, chcete upozornit na zajímavý produkt nebo nabídku,
pak nás neváhejte kontaktovat emailem na info@stastneavesele.cz.

*****