vánoce na horách

Někdo rád tráví dovolenou na stejném místě v rodinném kruhu a někdo rád uvítá možnost využít volna kolem Vánoc na lyžovaní třeba v Alpách. Příkladem je herečka Ilona Svobodová, která hraje v seriálu Ulice Jitku Farskou, která jezdí pravidelně už 15 let na Vánoce lyžovat do rakouských Alp. S přípravou štědrovečerní večeře si pak nemusíte dělat velké starosti dělat, obvykle ji pro vás připraví hotelová restaurace.
Dle hodnocení v recenzích hotelů rozhodně nebudete zklamaní pokud se rozhodnete pro vánoční lyžovačku v prestižní lokalitě ve městě Pinzolo v severní častí italských Alp a pobyt v hotelu Canada. Dalším skvěle hodnoceným v Alpách je hotel Zur Burg, který se nachází v oblasti Kaprunu v rakouských Alpách, na klidném místě na dohled od romantického hradu.


Už teď v říjnu se těšíte na Vánoce? Vaše radost se určitě ještě znásobí, když si uvědomíte, že samotný rok 2014 pro Vás připravil malý dárek. Tento dárek je zdarma a pro každého bez rozdílu.
Rok 2014 nám totiž v kalendáři nadělil dlouhé Vánoce - Štědrý den bude ve středu, Boží hod vánoční ve čtvrtek a svátek svatého Štěpána v pátek. A pak následuje víkend, tzn. pětidenní volno. Stačí když si na Vánoce ušetříte v práci dva dni dovolené a využijete ji na pondělí 22.12 a úterý 23.12 a v okamžiku máte k dispozici 9 dní volna.


Pokud máte zájem o spolupráci, chcete upozornit na zajímavý produkt nebo nabídku,
pak nás neváhejte kontaktovat emailem na info@stastneavesele.cz.

*****

 

Přihlásit se k odběru RSS - vánoce na horách