Vánoční katalogy a letáky

Sparkys a HM Studio Vám nabízí široký výběr hraček od známých tuzemských, evropských i světových firem a značek. Vybírat můžete ze široké nabídky z kategorií společenské hry, hračky a dárky. Hračky pro kluky, holky, batolata i kojence. Pro chlapce autíčka, traktory, auta na dálkové ovládání, autodráhy, roboty, digitální hry, fingerboard i letadla na gumu. Pro dívky například panenky, kočárky pro panenky a další doplňky pro panenky, sady nádobí nebo korálky. Pro nejmenší děti odrážedla nebo pěnové hračky a pěnové puzzle s různými motivy, hlavně s motivem z oblíbeného Krtečka a komiksu Čtyřlístek. Z dalšího sortimentu například dřevěné hračky, plyšové hračky, stolní a cestovní hry, stavebnice a skládačky, puzzle značky Clementoni, figurky Bullyland, zboží s motivem Čtyřlístek, kouzelnické sady (Škola kouzel a Moderní magie), sportovní hry, houpadla, houpací koně, koloběžky, hračky do vody a na písek, nafukovací bazény, plastová pískoviště na zahradu, vědecké hračky pro malé vědce, hudební hračky pro začínající muzikanty a kreativní hračky pro výtvarně nadané děti.. V kategorii párty program najdete doplňky na párty, kterými oživíte jakoukoliv oslavu. V nabídce nechybí ani drobné zboží jako dárky a ptákoviny.

Vánoční katalog ke stažení - platnost katalogu od 13.10.2015 - 31.12.2015.

 

 

 

 


Pompo je rozsáhlou maloobchodní sítí prodejen hraček působící po celé České republice s prodejem tuzemských a zahraničních výrobců prémiových hraček, jako jsou LEGO, Mattel, Hasbro, Zapf Creation, Ravensburger, John, Nikko a další.
Pompo je původní česká společnost. V současnosti disponuje nejrozsáhlejší českou hračkářskou sítí s pobočkami ve všech velkých, středních a většině malých městech.

Vánoční katalog ke stažení - platnost katalogu od 16.10.2015 - 31.12.2015.

 

 

 

 


Síť maloobchodních prodejen Dráčik je největším prodejcem hraček na území Česka a Slovenska.  V nabídce prodejen Dráčik se nacházejí převážně značkové hračky od světových výrobců, u kterých je zaručena vysoká kvalita a funkčnost a tím i spokojenost zákazníka.
Logo – postavička Dráčika je díky pravidelným marketingovým aktivitám velmi dobře známé nejen mezi dětmi, ale i mezi dospělými. To synonymem zábavy, her a dětské radosti.
Vánoční katalog ke stažení - platnost katalogu od 14.10.2015 - 31.12.2015.
Od 27.10.2014 se lidé mohou zapojit do spotřebitelské soutěže „České Vánoce“, kterou připravilo Ministerstvo zemědělství. Hlavní výhrou je osobní automobil Škoda Rapid Spaceback, ale celkem se bude soutěžit o 50 tisíc různých cen. Smyslem soutěže a informační kampaně je podpora prodeje kvalitních potravin a tedy i zemědělců a potravinářů.

Dneškem začíná soutěž Ministerstva zemědělství „České Vánoce“. Do 4. ledna příštího roku mohou lidé sbírat loga Regionální potravina, Klasa, Chráněné zeměpisné označení, Chráněné označení původu, Zaručená tradiční specialita, Český výrobek – garantováno Potravinářskou komorou, Bio „zebra“ a EU „Bio list“. 

„Hlavní cenou je osobní automobil, ale máme připravené i další výhry. Například ledničku nebo mrazák plné potravin a sadu spotřebičů pro zdravé vaření. Celkem můžou lidé soutěžit o padesát tisíc cen. Chceme tak podpořit výrobce a zemědělce, jejichž produkce je kvalitní,“ řekl ministr zemědělství Marian Jurečka.

kjnj


Vodafone ve vánoční kampani pro 2014 přizvukuje 95% pokrytí České republiky Turbo Internetem a nabízi neomezených dat zdarma. Zákazníci budou moci během dvou měsíců od 13. listopadu do 15. ledna zdarma vyzkoušet data nad rámec svého tarifního balíčku.
Tváři kampaně je krasobruslař Tomáš Verner, který zve zákazníky k volné jízdě. Výkony na ledu komentuje Michal Šíma, sportovní komentátor televizní stanice Eurosport. Hudební podkres tvoří píseň It’s time to cut down od skupiny Europe.


Globus je německý maloobchodní řetězec, podnikající v Německu i zahraničí. Na český trh expandoval Globus v roce 1996. Kromě samotného hypermarketu prodejny obvykle zahrnují samoobslužnou restauraci Globus, prodejnu značkového oblečení - jeans shop a dětský koutek. Menší prodejny v pasáži obchodů pronajímá samostatným obchodníkům. Hypermarkety Globus zahrnují také své vlastní Řeznictví a uzenářství Globus a vlastní pekárnu, takže si pečivo vyrábí přímo na místě. Vepřové a hovězí maso v Řeznictví a uzenářství Globus pochází od českých chovatelů. Pro letošní Vánoce připravil Globus akci nazvanou Splníme přání v rámci které byl vydán taky leták s akční nabídkou - Splňte si přání o sladkých Vánocích - široká nabídka nejen mikulášských dobrot a sladkostí. Leták platí od 6. 11. - 2. 12. 2014.


Globus je německý maloobchodní řetězec, podnikající v Německu i zahraničí. Na český trh expandoval Globus v roce 1996. Kromě samotného hypermarketu prodejny obvykle zahrnují samoobslužnou restauraci Globus, prodejnu značkového oblečení - jeans shop a dětský koutek. Menší prodejny v pasáži obchodů pronajímá samostatným obchodníkům. Hypermarkety Globus zahrnují také své vlastní Řeznictví a uzenářství Globus a vlastní pekárnu, takže si pečivo vyrábí přímo na místě. Vepřové a hovězí maso v Řeznictví a uzenářství Globus pochází od českých chovatelů. Pro letošní Vánoce připravil Globus akci nazvanou Splníme přání v rámci které byl vydán taky leták s akční nabídkou - Splňte si přání o kouzelném domově. Leták platí od 6. 11. - 2. 12. 2014.


Mountfield je maloobchodní obchodní řetězec v oboru potřeb pro zahrady působící na českém trhu od roku 1991. Dále společnost nabízí bazény, sekačky, čerpadla, kamna, zahradní nábytek, motorové pily, křovinořezy, infra sauny a zastřešení bazénů.
Pro tento rok se firma rozhodla zcela výjimečně a jen na pár týdnů pustit do sortimentu, který je pro Mountfield netradiční - prodej vánočních dárků pro děti i dospělé.
Mountfield avizuje poskytnutí výrazně nižších cen, než je na trhu obvyklé. Tady si můžete prohlédnout vánoční nabídku Mountfieldu:


BILLA, spol. s r.o. provozuje v České republice 206 prodejen a zaměstnává přes 6 000 zaměstnanců. První supermarket BILLA v ČR byl otevřen v Brně, ul. Stránského roku 1991. Další filiálky v Praze a Prostějově následovaly s ročním odstupem. V dalších letech pokračovala expanze v rozsahu 5-8 filiálek za rok. K výraznému zrychlení tempa došlo od podzimu 1997. V roce 1997 bylo postaveno nové sídlo firmy v Modleticích u Prahy, jehož součástí je i centrální sklad pro celou Českou republiku.

Vánoční katalog ke stažení - platnost katalogu od 13.10.2014 - 31.12.2014.

r>
Pokud máte zájem o spolupráci, chcete upozornit na zajímavý produkt nebo nabídku,
pak nás neváhejte kontaktovat emailem na info@stastneavesele.cz.

*****

 

Přihlásit se k odběru RSS - Vánoční katalogy a letáky