Moderní adventní kalendáře s hračkami Lego - přehled novinek pro rok 2019

,

Adventní kalendář nemusíte být jenom obrázky s otevíracími okénky naplněnými kouskem čokolády nebo jinou sladkostí. Velkou oblibu si získávají taky moderní adventní kalendáře, která začali na trh dodávat renomovaní výrobci hraček jako je Lego. Výhodou těchto kalendářů je, že doba životnosti není přímo odvozena od rychlosti konzumace čokolády v okénkách, ale děti se můžou k hračkám vrátit taky po skončení Vánoc. V krátkém přehledu představíme novinky pro rok 2019, které určitě zkrátí Vašim dětem čekání na Vánoce.
Výrobky Lego patří stabilně k nejprodávanějším vánočním dárkům posledních let. Oblíbené jsou, ale taky Lego Adventní kalendáře. Přinášíme několik tipů na Lego adventní kalendáře pro rok 2019:

Nejprodávanějším Lego adventním kalendářem je Lego City Adventní kalendář. V 24 dvířkách naleznou děti dohromady 313 Lego dílků. Připraveným překvapením jsou například Lego minifigurky, unikátní vozidlo, Ježíšek, pejsek, ale i vánoční ozdoby nebo dokonce kuřecí stehýnko, dortíky či sušenky.

Pro fanoušky Star Wars připravilo Lego speciální Lego Star Wars Adventní kalendář. Za každým okénkem se nachází sestavitelná Star Wars postava, vesmírná loď, vozidlo nebo jiná sběratelská hračka, a k tomu navíc 2 exkluzivní vánoční LEGO figurky. Až děti otevřou všechna okénka, dostanou se k rozkládací herní podložce s barevnou scénou z ostrova Ahch-To, na níž si mohou přehrávat epická dobrodružství z filmu Star Wars. Kalendář obsahuje 6 minifigurek a 4 figurky LEGO® droidů.

A pokud vaše děti obdivují světa Harryho Pottera, pak doporučujeme Adventní kalendář Harry Potter. Kalendář obsahuje 7 minifigurek: Harryho Pottera, Hermionu Grangerovou, Rona Weasleyho, Albuse Brumbála, profesora Kratiknota, architekta Bradavic, a navíc figurku sovy Hedviky. Další políčka ukrývají mikro model bradavického expresu, sestavitelný krb s vánočními ozdobami, stůl z Velké síně s doplňky a podstavce s prapory všech 4 kolejí.

Zejména pro holky je pak určený Lego friends Adventní kalendář. Obsahuje 24 dárků pro ozdobení pokoje nebo stromečku, včetně minipanenky Mii, 2 tučňáků, Zoba, Zobity, zákusku, sněhové vločky, kolečkových bruslí, perníkové chaloupky, pouliční lampy, vlaku, dárkové krabičky, křečka na saních, rádia, čokolády, sladkého špalku, vánočního stromečku, vysílačky, srdce, punčoch, poštovní schránky, šicího stroje, Louskáčka a jmelí.