Originální vánoční dekorace se svítícím efektem

,

Pokud potřebujete vytvořit vánoční dekorace Vašeho města, obchodu, firmy, rodinného domu nebo třeba zvýraznit interiér máme pro vás několik tipů na dekorace se svítícím efektem, který si můžete koupit v pohodlí z domova přes české internetové obchody. Jednoduchý přehled obsahuje výběr těch nejoblíbenějších dekorací dle hodnocení zákazníků českých eshopů.

Krásná vánoční LED svítící a hrající vesnice s otáčejícím se vánočním stromkem , která navodí tu správnou atmosféru vánoc ve Vaší domácnosti. Tato vánoční dekorace je vhodná do interiéru, určitě nepoužívat nikde v zahradách či na terase. Hraje více vánoční melodie 2 režimy: svítící nebo svítící-hrající.
Vánoční postava Santa Clause je ideální dekorací na Váš dům, balkon či krb. Dokonce i ve tmě Santa zazáří díky své výšce 120 cm a světelnému žebříku o délce 240cm. Postavička má pohyblivé ruce a nohy a díky tomu ho můžete naaranžovat dle svých představ.  
Vánoční lední medvěd je skutečným kouzlem Vánoc. Jeho impozantní vzhled je dosažen nejen úctyhodnou výškou 80 centimetrů, ale i použitým akrylovým materiálem, jež se v kombinaci se 160 LED žárovičkami s chladným světlem nádherně roztřpytí. Sympatický medvěd od doavatele EMOS se stane miláčkem vás, vašich dětí i širokého okolí. Pro dosažení roztomilého vzhledu byl vybaven ještě stylovou šálkou a čepičkou s bambulí a červenými proužky. Svítící lední medvěd je ideální vánoční dekorací, pokud chcete ohromit a ukázat, že jsou pro vás vánoční svátky výjimečné. Vyšší krytí IP 44 a integrovaný časovač nominuje medvěda pro pobyt venku, jistě se však najdou i tací, jež zářícího obra ubytují v interiéru, aby se z něj mohli radovat ještě více. Abyste dekoraci mohli umístit, kam potřebujete, je opatřena 5 metrů dlouhou přívodní šňůrou.
Exkluzivní světelný anděl vhodný pro vnitřní či venkovní použití. Exkluzivní světelný vánoční anděl za bezkonkureční cenu. Anděla můžete umístit jak ven, tak do interiéru. Můžete si být jisti, že touto dekorací ohromíte své okolí. Přitom se jedná o velmi vkusnou vánoční dekoraci. Třpytivý povrch zaručuje nevšednost a zároveň navozuje pocit luxusu. 12 FLASH, neboli zábleskových diod efektně zdobí vánočního anděla a vytvářejí tak efekt mrazivého sněhu. Barva LED je ledově bílá. Konstrukce je složena ze dvou hlavních dílů, díky čemuž je možné anděla jednoduše složit a zároveň mimo sezonu snadno uskladnit.Osvětlený vánoční sob se saněmi má rozměry cca 38 x 85 cm. Můžete ho dát ke stromečku, nebo pokud máte velký jídelní stůl, tak se stane originální dekorací vaší štědrovečerní tabule. Ochrana IP 44 umožňuje taky venkovní použití. Hodit se určitě bude taky časovač na 6 hodin.