Tipy na hezké adventní věnce

,

Adventní věnec je jedním z hlavních symbolů blížících se Vánoc. Obvykle má podobu věnce ze jehličnatých větví ozdobeného 4 svícemi a slouží k symbolickému odpočítávání čtyř týdnů adventu. Každou adventní neděli se zapaluje další svíčka.  Adventní věnec si můžete vyrobit sami nebo ho můžete koupit hotový. V prodeji najdete širokou nabídku adventních věnců.

My jsme pro Vás připravili pár tipů na hezké adventní věnce, která si můžete koupit v pohodlí z domova přes české internetové obchody.

Vánoční zdobená dekorace ze šišek a umělého jehličí s červenou károvanou mašlí a přízdobou, doplněná o zlaté misky s bodci pro umístění svící.


Netradiční dřevěné provedení, včetně 4 čajových svíček a skleněných misek. Snímatelné jedličky jsou uvnitř vyzdobeny bohatě vyřezanými vánočními motivy.


Věnec je bohatě zdobený kvítím a šiškami. Je laděný do stříbrno-modré barvy a evokuje všechny odstíny mrazivé zimy. Bude vypadat skvěle i jen tak položený na stole nebo třeba opřený o krbovou římsu.


Věnec dřevěný adventní kulatý s bodci na svíčku. Je připraven na dozdobení podle Vašeho vkusu nebo ho můžete ponechat v jednoduchém stylu.


Doplňte váš vánoční interiér o dekoraci v podobě proutěného adventního věnce s šiškami. Umístit jí můžete snadno na kterékoliv místo ve vašem domě. Skvěle doladí vánoční atmosféru, který bude s tímto věncem navíc velmi elegantní. Věnec obsahuje čtyři bodce na svíčky.