Betlém může vkusně zútulnit v době Vánoce vzhled Vaší domácnost

Vánoční betlém je především symbolickým připomenutím narození Ježíše Krista. Základní a hlavní motiv betlému vytváří postava narozeného Ježíše, jeho matky Marie a jejího manžela Josefa. K tomuto schématu se podle možností a fantazie přidávají další biblické postavy a upravuje se prostředí. Betlémy byly a jsou vytvářeny z nejrůznějších materiálů: dřevěné, keramické, papírové, perníkové aj. V některých místech je i tradice živých betlémů, kde postavy jsou představovány živými lidmi ve formě buď statického výjevu, nebo i hrané scény. My jsme pro Vás připravili několik tipů na vánoční betlém, který si můžete koupit v pohodlí z domova přes české internetové obchody. 


Dřevěný ručně vyráběný betlém z lípy.Tradiční a trpělivě opracovaná ozdoba Vánoc, která je také originálním dárečkem. Zdobený figurkami ruční výroby, které zpříjemní pohodovou vánoční atmosféru. Každý vyrobený betlém je originální kus a unikát.


Svítící betlém s 8 figurkami navodí tu pravou atmosféru Vánoc a času adventu. Betlém nesmí chybět v žádné domácnosti. Můžete ho dát do okna, kde bude krásně svítit, nebo na jakékoli jiné místo v bytě. Skvěle se taktéž vyjímá pod vánočním stromečkem.
Motiv jesliček a okrajové motivy jsou detailně vyřezané z dřevotřísky. Lampa k zavěšení je vybavena 2 bateriemi AA a 10 světélky LED, jejichž jemný svit ozařuje motiv tří králů.
Vánoční LED betlem má rozměry 26 × 19 cm. Barva světla je teplá bílá. Životnost LED je 50 000 hodin.
Krásně detailně propracovaný betlém, který je uvnitř zdobené svíce z přírodního vosku. Nevšední a originální vánoční dekorace. Betlém se uvnitř svíce točí a hraje melodii, kterou lze vypnout