Betlém může vkusně zútulnit v době Vánoce vzhled Vaší domácnost

,

Vánoční betlém je především symbolickým připomenutím narození Ježíše Krista. Základní a hlavní motiv betlému vytváří postava narozeného Ježíše, jeho matky Marie a jejího manžela Josefa. K tomuto schématu se podle možností a fantazie přidávají další biblické postavy a upravuje se prostředí. Betlémy byly a jsou vytvářeny z nejrůznějších materiálů: dřevěné, keramické, papírové, perníkové aj. V některých místech je i tradice živých betlémů, kde postavy jsou představovány živými lidmi ve formě buď statického výjevu, nebo i hrané scény. My jsme pro Vás připravili několik tipů na vánoční betlém, který si můžete koupit v pohodlí z domova přes české internetové obchody. 

Dřevěný ručně vyráběný betlém ze smrku a lípy.
Tradiční a trpělivě opracovaná ozdoba Vánoc, která je také originálním dárečkem. Zdobený figurkami ruční výroby, které zpříjemní pohodovou vánoční atmosféru. Každý vyrobený betlém je originální kus a unikát.


Vánoční betlém s osvětlením
Svítící betlém s 6 figurkami navodí tu pravou atmosféru Vánoc a času adventu. Betlém nesmí chybět v žádné domácnosti. Můžete ho dát do okna, kde bude krásně svítit, nebo na jakékoli jiné místo v bytě. Skvěle se taktéž vyjímá pod vánočním stromečkem.


Lampa - Jesličky ve hvězdě
Motiv jesliček a okrajové motivy jsou detailně vyřezané z dřevotřísky. Lampa k zavěšení je vybavena 2 bateriemi AA a 10 světélky LED, jejichž jemný svit ozařuje motiv tří králů.


Velký dřevěný betlém 
Tradiční ztvárnění betlému ze dřeva, kde si každé Vánoce naaranžujete postavičky, což je i oblíbená činnost dětí. Betlém je samotný a doporučujeme přiobjednat figurky.


LED svítící betlém hrající
LED svítící betlém hrající 2 melodie, z průhledného plastu ve spodní části s lesklým finišem.