Vánoční trhy

,

Vánoce v Hranicích budou letos v modré

Vánoce v Hranicích budou letos v modré. Uskuteční se od 3. do 24. prosince 2021 na Masarykově náměstí vždy od 10:00 hodin . Vše odstartuje tradičním rozsvícením vánočního stromu. 

5.–29. 12. KLUZIŠTĚ NA NÁMĚSTÍ

28. 11. AŽ 29. 12. HALOUZKŮV BETLÉM A JEŽÍŠKOVA POŠTA

Vánoční Šumperk začne již poslední listopadovou neděli

Na konci listopadu vyroste u šumperské radnice na náměstí Míru vánoční městečko. Dům kultury coby hlavní pořadatel vánočních trhů věří, že se loňský scénář v souvislosti se zákazem konání trhů již letos opakovat nebude. Připravuje tak kulturní program rozdělený do několika víkendových bloků, chybět nebude bohaté vánoční občerstvení.

Vánoce v Přerově 2021 - kompletní program

Přerov a jeho místní části začnou pracovníci technických služeb zdobit už první listopadový týden. Vánoční stromeček bude na náměstí usazen v sobotu 20. listopadu. Půjde o krásnou patnáct metrů vysokou jedli z Puchartovic na Hranicku. V průběhu dalšího týdne pak bude strom nazdoben a společně s ním se zkrášlí i kašna, která se stejně jako vloni promění ve velký světelný dárek.

Program Chebských vánočních trhů 2021

Vedení města Chebu společně s organizátory rozhodlo o pravidlech konání Chebských vánočních trhů.

Zachovány budou aktivity zaměřené na děti a charitativní projekty:

- Strom splněných přání

Vánoční trhy 2021 v Litoměřicích neproběhnou

Na litoměřickém Mírovém náměstí stojí kompletní výzdoba a stánky připravené na zahájení adventu a vánočních trhů. Vláda ale jejich konání od pátku 26. listopadu zakázala.

Ještě před jejich zahájením Ministerstvo zdravotnictví vydalo nové opatření evidované jako MZDR 14601/2021-28/MIN/KAN, které omezovalo možný průběh adventních i vánočních trhů. Což podmínky pro organizaci už tak velmi komplikovalo. Nově ale konání vánočních trhů úplně zakazuje (MZDR 42328/2021-1/MIN/KAN).

Vánoční trhy na Velkém náměstí v Kroměříži

Šťastné a veselé… Takové budou letošní Vánoce v Kroměříži. Nad Velkým náměstím se opět rozsvítí hvězdné nebe tvořené tisíci světýlek, pod nímž budou moct návštěvníci zažít tu pravou předvánoční atmosféru plnou chutí a vůní. Centrum Kroměříže se tak stane místem přátelských setkání, prostorem s neopakovatelným kouzlem, kde je možné strávit chvilku u rychlé kávy nebo třeba celý den si užívat adventní čas.

Předvánoční jarmark a výlov rybníka na zámku Chateau St. Havel -2019

Adventní čas pro mnoho z nás už tradičně znamená návštěvy předvánočních trhů s horkým svařákem, v tuzemsku i za hranicemi. Letošní adventní sousedské zastavení, které nachystal oblíbený šéfkuchař Ondřej Slanina v novogotickém zámku Chateau St. Havel na Praze 4, se ponese ve vídeňském stylu! Proto si nenechte ujít první prosincovou sobotu, a dorazit můžete hned po ránu.

Advent na Hrádku - 8.12. 2018

Tradiční vánoční akce na kutnohorském Hrádku, kde na vás i nejmenší čeká vánoční výstava loutek, tradiční kvíz / soutěž a fotokoutek, těšit se můžete na loutkové divadlo, jarmark, na kterém nebudou chybět pochutiny k adventu patřící včetně svaráčku, můžete tvořit ve vánoční výtvarné dílně a zpívat se budou i koledy u klavíru!

Přihlásit se k odběru RSS - Vánoční trhy