Lego

Vánoční sběratelská kampaň v Albertu 2023 - stavebnice Lego a kolekce Pyrex

Podzim je v plném proudu a Vánoce se nezadržitelně blíží. Užijte si tento čas s novou sběratelskou kampaní v Albertu. Pro domácí hostinu jsou v ní k dostání nádoby a mísy na pečení francouzské značky Pyrex, k zabavení malých pomocníků pak stavebnice Lego. Kampaň potrvá od 1. listopadu do 2. ledna 2024.

Vánoční katalog prodejce hraček DRÁČIK 2023

Síť maloobchodních prodejen Dráčik je největším prodejcem hraček na území Česka a Slovenska.  V nabídce prodejen Dráčik se nacházejí převážně značkové hračky od světových výrobců, u kterých je zaručena vysoká kvalita a funkčnost a tím i spokojenost zákazníka.
Logo – postavička Dráčika je díky pravidelným marketingovým aktivitám velmi dobře známé nejen mezi dětmi, ale i mezi dospělými. To synonymem zábavy, her a dětské radosti.

Vánoční katalog ke stažení - platnost katalogu od 10.10.2023 - 31.12.2023.

Vánoce 2021 - nejprodávanější stavebnice LEGO

U vánočních dárků pro nejmenší se dlouhodobě těší velké oblibě stavebnicový systém vyráběný dánskou rodinnou společnosti LEGO. Malé legové kostičky se těší oblibě u dětí a taky jejích rodičů už mnoho let. Při výběru vhodného typu stavebnice hrají samozřejmě svoji roli preference dítěte a taky jeho věk. Při výběru vhodného modelu však doporučujeme hledět nejen na věk doporučený výrobcem, ale samozřejmě také na zručnost a schopnosti dítěte.

Přihlásit se k odběru RSS - Lego