Adventní kalendář

Tipy na zajímavé adventní kalendáře 2021

Čekání na Vánoce můžete dětem usnadnit adventním kalendářem. Jak asi víte, jde o zvláštní druh kalendáře ukazující 24 dní spojených s křesťanskými Vánocemi a dobou adventu. Rozšířená je papírová verze, ve které se nachází 24 políček vyplněných malou sladkostí, často čokoládou různého tvaru. Pokud hledáte zajímavý adventní kalendář máme pro Vás několik tradičních kalendářů:

Adventní kalendář České televize 2021

Česká televize spustí ve středu 1. prosince 2021 svůj interaktivní Adventní kalendář, který návštěvníky provede den po dni předvánoční dobou, vánočními tradicemi a poeticky naladí na nejočekávanější svátky roku. Na virtuální kalendář plný her a rozmanitých aktivit se už tradičně těší nejen děti, ale také jejich rodiče, prarodiče a učitelé. Čekání na Ježíška si s Adventním kalendářem České televize krátí každoročně statisíce uživatelů.

Moderní adventní kalendáře s hračkami Lego - přehled novinek pro rok 2021

Adventní kalendář nemusíte být jenom obrázky s otevíracími okénky naplněnými kouskem čokolády nebo jinou sladkostí. Velkou oblibu si získávají taky moderní adventní kalendáře, která začali na trh dodávat renomovaní výrobci hraček jako je Lego. Výhodou těchto kalendářů je, že doba životnosti není přímo odvozena od rychlosti konzumace čokolády v okénkách, ale děti se můžou k hračkám vrátit taky po skončení Vánoc. V krátkém přehledu představíme novinky pro rok 2021, které určitě zkrátí Vašim dětem čekání na Vánoce.

Přihlásit se k odběru RSS - Adventní kalendář