Vánoční katalogy a letáky

Obchody Albert přináší zákazníkům novou a letos poslední sběratelskou kampaň. Potěší všechny milovníky stavebnice LEGO. Albert zákazníkům nabídne exkluzivní sbírku třinácti mini stavebnic s různou tématikou, které lze mezi sebou i kombinovat. Kampaň potrvá od 7. listopadu 2018 až do 8. ledna 2019.

BILLA, spol. s r.o. provozuje v České republice 206 prodejen a zaměstnává přes 6 000 zaměstnanců. První supermarket BILLA v ČR byl otevřen v Brně, ul. Stránského roku 1991.

Pompo je rozsáhlou maloobchodní sítí prodejen hraček působící po celé České republice s prodejem tuzemských a zahraničních výrobců prémiových hraček, jako jsou LEGO, Mattel, Hasbro, Zapf Creation, Ravensburger, John, Nikko a další. Pompo je původní česká společnost.

Dárkové stuhy, vánoční ubrusy, vánoční svíčky, vánoční koule, vánoční samolepky,  dřevěné a LED vánoční dekorace - nabízí od pondělí 5.11.2018 obchodní řetězec LIDL. Nabídku sí můžete prohlédnout tady

 

Vánoční figurky, marcipán, vanoční balíčky nebo Mikuláše - nabízí od čtvrtka 1.11.2018 obchodní řetězec LIDL.

 

Sparkys a HM Studio Vám nabízí široký výběr hraček od známých tuzemských, evropských i světových firem a značek. Vybírat můžete ze široké nabídky z kategorií společenské hry, hračky a dárky.

Síť maloobchodních prodejen Dráčik je největším prodejcem hraček na území Česka a Slovenska.  V nabídce prodejen Dráčik se nacházejí převážně značkové hračky od světových výrobců, u kterých je zaručena vysoká kvalita a funkčnost a tím i spokojenost zákazníka.

Bambule je jedna z největších maloobchodních sítí prodejen s hračkami v České republice. Prodejny Bambule nabízejí široký výběr hraček, stavebnic a potřeb pro nejmenší. LEGO, MATTEL, HASBRO, DISNEY a novinky všech dalších významných tuzemských a světových značek na jednom místě.