Vánoční katalogy a letáky

,

Lidl připravil katalog hraček pro Vánoce 2019. Naleznete zde např dárky pro automobilové nadšence a stavitele nebo pro kapely stejně jako pro sólisty. Vybírat můžete taky z široké nabídky dřevěných hraček. 

Nový katalog Království hraček Bambule je tady. A slibuje nám letos opravdu pohádkové Vánoce. Katalog najdete na všech kamennýchh prodejnách Bambule, nebo ho můžete prolistovat online:

Království hraček Sparkys připravilo kouzelný vánoční katalog pro Vánoce 2019. Katalog naleznete v kamenných prodejnách Sparkys a taky si ho můžete prolistovat z pohodlí domova online:

Obchody Albert přináší zákazníkům novou a letos poslední sběratelskou kampaň. Potěší všechny milovníky stavebnice LEGO. Albert zákazníkům nabídne exkluzivní sbírku třinácti mini stavebnic s různou tématikou, které lze mezi sebou i kombinovat. Kampaň potrvá od 7. listopadu 2018 až do 8. ledna 2019.

BILLA, spol. s r.o. provozuje v České republice 206 prodejen a zaměstnává přes 6 000 zaměstnanců. První supermarket BILLA v ČR byl otevřen v Brně, ul. Stránského roku 1991.

Dárkové stuhy, vánoční ubrusy, vánoční svíčky, vánoční koule, vánoční samolepky,  dřevěné a LED vánoční dekorace - nabízí od pondělí 5.11.2018 obchodní řetězec LIDL. Nabídku sí můžete prohlédnout tady

 

Vánoční figurky, marcipán, vanoční balíčky nebo Mikuláše - nabízí od čtvrtka 1.11.2018 obchodní řetězec LIDL.

 

Síť maloobchodních prodejen Dráčik je největším prodejcem hraček na území Česka a Slovenska.  V nabídce prodejen Dráčik se nacházejí převážně značkové hračky od světových výrobců, u kterých je zaručena vysoká kvalita a funkčnost a tím i spokojenost zákazníka.