Dárkový hit Vánoc 2021 - bezdrátová sluchátka AirPods

Společnost Apple přišla opět s produktem, který si získal velkou popularitu u všech fanoušku moderních technologii. Bezdrátová sluchátka AirPods patří mezi nejprodávanější produkty společnosti Apple i když jsou v prodeji již nějakou dobu. První generace sluchátek AirPods se celosvětově stala obrovským hitem loňských Vánoc a lze předpokládat, že letos tomu nebude jinak. V prodeji je již delší dobu druhá generace a těsně před Vánocemi se na trh dostali taky  AirPods Pro - třetí generace již kultovních sluchátek.

Apple AirPods PRO jsou  exkluzivní bezdrátová sluchátka s vysokou kvalitou zvuku.  Dodávána jsou v elegantním nabíjecím pouzdře.  Tvarově výborně sedí v uších a pohodlně se nosí. Disponují 3 velikostmi špuntů a podporou technologie Bluetooth 5.0. Zajímavosti je funkce automatického vypnutí při vyjmutí z uší a aktivního potlačení okolního hluku. Vydrž přehrávání na jedno nabití 4,5h a 3,5 aktivního hovoru. 
 
Starší a levnější verze sluchátek AirPods druhé generace byla uvedena na trh začátkem roku 2019 a určitě taky splní požadavky náročného uživatele. Oba modely disponují virtuální asistentkou Siri, s jejíž pomocí změníte hlasitost, přeskočíte na další píseň, nebo třeba vytočíte telefonní číslo a vyhledáte si trasu.

Pokud jste příznivcem značky Samsung, pak jsou pro vás alternativou moderní designová sluchátka Samsung SM-R170.Díky technologii uvnitř sluchátek je možné sluchátka nabíjet i pomocí bezdrátového sdílení energie z kompatibilního zařízení Galaxy.

A pokud podmínkou nejsou sluchátka od firmy Apple nebo Samsung, pak dopoučuje produkty firmy Niceboy.  Oblibené jsou sluchátka Niceboy HIVE podsie, u kterých se uvádí výdrž až 15 hodin a cena se pohybuje do 1 000 Kč