JEŽÍŠKOVA CESTA NA BOŽÍM DARU

Ježíškovu cestu lze absolvovat celoročně, pěšky i s kočárkem, je sjízdná i na kole, v zimním období na běžkách. A můžete s sebou vzít i Vašeho pejska.

Upozornění: V zimním období jsou pouze na Ježíškově malém okruhu upraveny cesty jak pro běžecké lyžování, tak pro pěší. Prosíme běžkaře a návštěvníky JC o vzájemnou toleranci! Děkujeme za pochopení.
To, že na Božím Daru bydlí Ježíšek a že tu vyřizuje svou poštu možná mnoho dětí ani jejich rodičů neví. Nejlepší na tom je, že děti nemusí čekat na Vánoce a mohou se „setkat“ s Ježíškem hned na několika místech po celý rok. Mohou se vydat po stopách Ježíška. Po absolvování Ježíškovy cesty získají malé dárky. Po celý rok tu též mohou zanechat svá přání na Ježíškově poště.

Ježíškova cesta (JC) - otevřena denně, notýsky a mapky v infocenru Boží Dar denně 8.00 - 12.30, 13.00 - 18.00 hod.
Ježíškova cesta je plná zábavy a úkolů pro malé i větší děti, které si mohou vybrat zda se vydají na celý (12,9 km), nebo zkrácený okruh (5,6 km). Na její trase plní různé úkoly, které zapisují do notýsku, který si předem zakoupí na Infocentru Boží Dar. Poplatek za Ježíškův zápisníček činí 50,- Kč a veškeré prostředky jsou používány zcela výhradně na opravy, úklid a údržbu JC a na zakoupení malého dárečku pro návštěvníka JC. Děkujeme za pochopení a těšíme se na Vaši návštěvu. Na infocentru pak děti po odevzdání vyplněného notýsku obdrží Ježíškovo razítko a malou odměnu.

K vypisování odpovědí do notýsku potřebujete tužku.

Zdroj: 
https://www.bozidar.cz/