Moderní adventní kalendáře s hračkami Lego a Mattel - přehled těch nejoblíbenějších

Adventní kalendář nemusíte být jenom obrázky s otevíracími okénky naplněnými kouskem čokolády nebo jinou sladkostí. Velkou oblibu si získávají taky moderní adventní kalendáře, která začali na trh dodávat renovovaní výrobci hraček jako je Lego nebo Matel. Výhodou těchto kalendářů je, že doba životnosti není přímo odvozena od rychlosti konzumace čokolády v okénkách, ale děti se můžou k hračkám vrátit taky po skončení Vánoc. V krátkém přehledu představíme několik oblíbených adventních kalendářů, které určitě zkrátí Vašim dětem čekání na Vánoce.
Výrobky Lego patří stabilně k nejprodávanějším vánočním dárkům posledních let. Oblíbené jsou, ale taky Lego Adventní kalendáře. Nejprodávanějším Lego adventním kalendářem je Lego City Adventní kalendář. V 24 dvířkách naleznou děti dohromady 313 Lego dílků. Připraveným překvapením jsou například Lego minifigurky, unikátní vozidlo, Ježíšek, pejsek, ale i vánoční ozdoby nebo dokonce kuřecí stehýnko, dortíky či sušenky.

Pro fanoušky Star Wars připravilo Lego speciální Lego Star Wars Adventní kalendář. Kalendář obsahuje obsahuje 5 minifigurek a 3 figurky.. Po otevření všech okének, se dostaneme k rozkládací herní podložce se scénami z pouštní a ledové planety, na níž je možné přehrát epická dobrodružství z filmu Star Wars.

Zejména pro holky je pak určený Lego friends Adventní kalendář. Obsahuje minifigurku -panenku Stephanie v kalendáři s 24 tajemnými přihrádkami. Každá z nich obsahuje překvapení ke stavění. Za všech na konci vznikne perfektní dekoraci pro vánoční večírek domácích zvířátek.
Pro holky je určen taky speciální Adventní kalendář s panenkou Barbie. Panenka Barbie je součástí kalendáře a na každý den je připravený pro ni jiný doplněk.
Kluky určitě zaujme Mattel Hot Wheels Adventní kalendář. Uvnitř kalendáře se ukrývá osm parádních Hot Wheels® vozidel a šestnáct doplňků.