Pivní adventní kalendář - nejlepší dárek na Mikuláše pro muže

Pivní adventní kalendář - lepší dárek pro muže na Mikuláše si snad ani neumíme představit! Kalendář vám zpříjemní každý den, po celý prosinec až do Štědrého dne, třetinkou skvělého craftového piva. 

Kalendář vám zpříjemní každý den, po celý prosinec až do Štědrého dne. Adventní kalendář pro rok 2021 v nové krabici s originální grafikou do ilustrátora Ivana Svárovského. Obsahuje opět 24 lahví z 24 různých pivovarů z celého světa, ale jeho složení je úplně jiné než v předchozích letech. Vy sami nebo vámi obdarovaný bude moci celý prosinec až do Vánoc ochutnávat piva, která nejspíš ještě nezná. Ochutná výborné ležáky, witbiery, belgické speciály, IPY a ejly, české speciály z minipivovarů, portery i stouty. Co se týče zemí, je zde zastoupena celá Evropa, Kanada, USA, Japonsko a dokonce i Austrálie. Je zábavné nevědět, co vás další den čeká. Ideálně si okénko otevřete vždycky ráno a nechte si nalezenou láhev do večera vychladit v lednici. Na zadní stranu kalendáře si pak poznamenejte, jak vám pivo chutnalo. Uděláte si tak přehled o celé řadě druhů piva a stane se z vás znalec. Náš kalendář plný piv je skvělý dárek nejen pro muže.
Expedice kalendáře bude probíhat v týdnu od 15. 11. 2021.
Chcete-li pivní adventní kalendář věnovat jako dárek, můžete doma na jeho horní stranu napsat věnování. Nebo to můžeme udělat za vás. Stačí nám napsat text věnování do poznámky k objednávce. Pokud ho chcete někomu poslat jako dárek, pošleme kalendář s vaším textem přímo obdarovanému (a samozřejmě nepřiložíme fakturu :)