Pivní adventní kalendář - nejlepší dárek na Mikuláše pro muže

,

Pivní adventní kalendář - lepší dárek pro muže na Mikuláše si snad ani neumíme představit! Kalendář vám zpříjemní každý den, po celý prosinec až do Štědrého dne, třetinkou skvělého craftového piva. Ochutnáte celkem 18 pivních stylů (ležáky, weizeny, belgické speciály, americké ejly, české ipy i tmavé stouty a portery). Objeví se tam samé dobroty i některé pivní speciály, které jinde neseženete, takže se máte opravdu na co těšit.

Na zadní stranu krabice naleznete i speciální tabulku, kde si můžete každý den zapisovat, jak vám které pivo chutnalo. Kalendář bude fungovat zároveň jako degustační sada. Jaký pivní styl máte nejraději? Který pivovar je vaším favoritem? Koncem prosince bude vyhlášena soutěž mezi všemi poctivými vyplňovači tabulky.

Pivní adventní kalendář se bude rozesílat od 18. 11., aby se k vám piva dostala v co nejlepší kvalitě. Pokud si pro něj přijdete do pivotéky do Prahy, nebo do skladu v Brně, myslete na to, že váží skoro 20 kg. Doma si dejte adventní kalendář s pivem na chladnější místo, každé ráno si láhev z daného okýnka strčte do ledničky a večer vás pak čeká příjemný pivní zážitek.

Chcete-li pivní adventní kalendář věnovat jako dárek, můžete doma na jeho horní stranu napsat věnování. Nebo to může prodejce udělat za vás. Stačí nám napsat text věnování do poznámky k objednávce. Pokud ho chcete někomu poslat jako dárek, prodejce pošle kalendář s vaším textem přímo obdarovanému (a samozřejmě bez faktury :)