Průvod Krampus čertů na Výstavišti v Praze 2022

Do Malé sportovní haly na Výstavišti zavítá více než 60 krampus čertů z proslulých rakouských průvodů. Představte si řinčení těžkých řetězů, huňaté kožichy, obří rohy, kravské zvony a masky, ze kterých tuhne krev v žilách i těm nejotrlejším. Na akci s ďábelskou atmosférou bude připraven program v podobě ohňového a pyrotechnického vystoupení skupiny Pyroterra a hudební doprovod Dje. Odpolední program je přizpůsoben rodinám s dětmi, dospělé a všechny odvážlivce čeká večerní pekelná show. Můžete se těšit i na opékání buřtů, ďábelské klobásy, svařák, čaj pro děti a další nabídku občerstvení.

A malý bonus - předpověď počasí sledovat nemusíte, v Malé sportovní hale na vás pršet ani sněžit nebude!

Vyberte si, který program bude přímo pro vás. Pokud chcete jít s dětmi, doporučujeme odpolední „Krampus family show“. Pokud chcete zažít skutečné peklo s pyrotechnikou, ohni, hlukem, dýmem a další pekelnou atmosférou, rozhodně zavítejte na večerní „Krampus night show.“

Krampus family show 16:00–18:00 hod. – je vhodná pro rodiny s dětmi ve věku 3–10 let a představí se na něm 30 krampus čertů i andělé. Je připraveno i čertovské malování na obličej a Dj.

Krampus night show 20:00–22:00 hod. – je určená pro dospělé a děti od 10 let (do 15 let v doprovodu dospělé osoby), po celou dobu bude probíhat pyrotechnická a ohňová show. Bude tady řádit 60 krampus čertů a večerem provede Dj.

Focení s Krampus čerty 12:00–19:00 hod. VYPRODÁNO!!! – zarezervujte si krampus čerty jenom pro sebe a pořiďte si s nimi originální selfie. Fotit se může max. 5 osob po dobu 10 min.

Hala je bezbariérová, máme připravena místa i pro vozíčkáře.

Zdroj: 
https://www.navystavisti.cz/