Tip na originální vánoční dárek na míru – Selfie Cuddle - textilní panenky vašich přátel, rodičů, celé rodiny

,

Pokud chcete letos překvapit vaše blízké zajímavým vánočním dárkem přinášíme vám jeden tip na skutečně osobní dárek.  Nechte si ušít textilní panenku Selfie Cuddle podle vlastní fotografie. Výroba na zakázku umožňuje naprostou volnost v provedení. Jako podklad pro výrobu stačí zaslat několik fotografií, včetně detailů, které se mají na panence objevit – obličej, účes, oblíbené oblečení nebo doplňky.

Panenky Selfie Cuddle se šijí ručně v České republice. Jako základní materiál se používá recyklovaný textil.  Vlasy jsou vyrobeny z filcu, někdy z vlny – podle struktury. Obličej je vyšívaný. Výška panenek je cca 27 – 30 cm u dospělých osob.

Základní cena jedné panenky Selfie Cuddle je 990 Kč. Cena se může lišit dle náročnosti a požadovaných doplňků.

Výroba panenek trvá cca 1 – 2 týdny.  Pokud tedy chcete panenku jako dárek na Vánoce, je lepší si pospíšit a objednávku odeslat už teď.  Objednávku můžete směrovat na selfiecuddle@gmail.com nebo můžete využít objednávkový formulář na stránce http://selfiecuddle.com/ , kde naleznete další fotografie již vyrobených panenek. Pro komunikaci je možné využít taky FB stránku.