Tipy na zajímavé adventní kalendáře

,

Čekání na Vánoce můžete dětem usnadnit adventním kalendářem. Jak asi víte, jde o zvláštní druh kalendáře ukazující 24 dní spojených s křesťanskými Vánocemi a dobou adventu. Rozšířená je papírová verze, ve které se nachází 24 políček vyplněných malou sladkostí, často čokoládou různého tvaru. Pokud hledáte zajímavý adventní kalendář máme pro Vás několik tradičních kalendářů:

Lampa Adventní Kalendář Sněhulák
Kalendář z dřevotřísky je detailně propracován - s vypalovaným dekorem a vyřezávaným motivem. V tomto adventním kalendáři s 24 šuplíčky není pouze místo na malé drobnosti a sladkosti! Za motivem v jemných barvách, který je potažený pergamenem, prosvítají světélka LED.

Adventní kalendář Vánoční stromeček
Nádherný barevný vánoční stromeček s propracovanými detaily. Adventní kalendář je rozdělen na 24 dřevěných otevíracích šuplíčků, do kterých lze vložit cukroví, sladkosti či jiná překvapení.

Adventní kalendář s jutovými sáčky
Vánoční čepice, ponožky pro Mikuláše a palčáky jsou zavěšeny pomocí malých kolíčků na prádelní šňůru a vytvářejí půvabný adventní kalendář pro malé dárky. Připevněné čísla a motivy z textilu jsou roztomile navržené. 

Dřevěný adventní kalendář - Zimní sen
Krásný scéna zimní krajiny a motivu vánoční vesničky vykouzlí krásnou atmosféru. Kalendář z dřevotřísky je detailně propracován - s vypalovaným dekorem a vyřezávaným motivem.