Vánoce 2019 na Primě: štědrovečerní pohádka - Sedmero krkavců

Prima vsadila na klasiku. Na Štědrý večer se můžeme těšit na pohádku Sedmero krkavců. Premiéru měla pohádka v roce 2015.
Pohádkový příběh vychází z klasické pohádky Boženy Němcové "Sedmero krkavců". Mladá dívka na sebe bere těžký úkol. Musí se pokusit zachránit své bratry a zbavit je prokletí, které na ně uvrhla jejich matka. Je to příběh o odvaze, vytrvalosti, ale také síle slova, pravdy a opravdové lásky... Hlavní hrdinkou je mladá dívka Bohdanka, která se narodí do utrápené rodiny pekaře, jehož žena před lety v návalu vzteku proklela sedm svých synů a z těch se stali krkavci. Rodiče před Bohdankou toto rodinné neštěstí tají. Když se Bohdanka na prahu dospělosti dozví o prokletí své rodiny, rozhodne se, že musí bratry zachránit. Od místní čarodějky se jí dostane rady, že musí svým bratrům ušít košile. Ale ne lecjaké - sama bez pomoci musí natrhat kopřivy, zpracovat vlákna, utkat látku a ušít každý steh. Bohdanka se vydává na dlouhou cestu za záchranou svým bratrů.
Těšit se můžeme taky na komedie Sám doma a Táta je doma 2. Na Boží hod Prima plánuje pohádku Pyšná princezna a film Sám doma. Na Štěpána uvidíme pohádky Hrátky s čertem a S čerty nejsou žerty.